Motto klubu: Shar-pei ... s vášní, láskou, respektem a zodpovědností

 

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE TOP-SHAR-PEI
Připomínáme, že uzávěrka soutěže TOP Shar-pei za rok 2019 je dne 31.1.2020. Pokud máte nastřádané body z výstav, neváhejte a pošlete soupis na náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Výsledky soutěže budou v dohledné době zveřejněny na našem webu a ocenění předáno v červnu na víkendovém setkání a klubových výstavách Shar-pei clubu.

PŘIHLÁŠKY DO KLUBU - OBNOVA ČLENSTVÍ
Dovolujeme si připomenout stávajícím členům, že obnovu členství mohou provést do 31.1.2020. Po tomto datu bude třeba znovu přihlášení do klubu a poplatek je ve výši nového člena.
OBNOVA ČLENSTVÍ se provede platbou na klubový účet, variabilní symbol 112, specifický symbol vaše členské číslo.
NOVÝ ČLEN se přihlásí kliknutím na sekci "Informace > přihláška do klubu", zasláním přihlášky a platbou na klubový účet. Variabilní symbol 111, specifický symbol číslo vašeho telefonu, který jste uvedli v přihlášce. Do textu pro příjemce napište své jméno - usnadníte nám identifikaci platby.

CO NÁS ČEKÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ ?
V dohledné době vyjde pro členy klubový Zpravodaj, kde bude ohlédnutí za loňským rokem, novinky v klubu a další nové informace.
V červnu nás čeká víkendové setkání chovatelů a majitelů & klubové výstavy Shar-pei. V běhu je již jednání s rozhodčími a sponzorem.
Klubový web je postupně doplňován novým obsahem a obnovován archiv z původního webu. PŘIHLÁŠENÍ PRO ČLENY bude časem také zpřístupněno. Členy budeme včas kontaktovat s přihlašovacími údaji.